Naše služby

Chci koupit nemovitost

Koupit nemovitost vyžaduje celou řadu rozhodnutí, která musí kupující udělat. Jedná se o časově a pocitově náročný proces. I pro Vás pravděpodobně bude důležitější věnovat svůj čas rodině a práci. Proto jsme připravení Vám pomoci již při vyhledávání vhodné nemovitosti. 

Chci prodat nemovitost

Prodej nemovitosti je většinou silně emocionální chvílí. Je nutné projít několika měsíčním procesem plným procesních, právních a vyjednávacích kroků, které zaberou čas, energii a mnohokrát seberou chuť a náladu. 

Odhad vaší nemovitosti

Zajistíme odhad Vaší nemovitosti některým z renomovaných realitních odhadců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme při zajištění následného financování nemovitosti.

Hypotéční služby

Jsme schopni našim klientům v rámci našich služeb zajistit hypotéční financování při nákupu nemovitosti, spolupracujeme s řadou silných finančních ústavů. Našim klientů zajistíme lepší podmínky financování, než kdyby hypotéku řešili samostatně.

Služby pro pronajímatele

Máte nemovitost jako investici? Nevíte jak nejlépe a nejefektivněji se k investici postavit? Poradíme vám a s touto investicí pomůžeme.

Služby pro nájemce

Hledáte vhodný prostor k pronájmu, na bydlení, podnikání či jinou potřebu. Mnohdy je to opravdu hodně času stráveného při vyhledávání, prohlídkách, obavách, že naletíte.